رشت-هویت گیلان:همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی در اقدامی زیبا و با هدف پاسداشت زحمات پاکبانان شریف شهرداری رشت به عنوان بخشی از جامعه بیمه شدگان این سازمان ، تعدادی از این عزیزان توسط مدیرکل تامین اجتماعی گیلان مورد تجلیل قرار گرفتند .

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی و در اقدامی زیبا و ارزشمند ، در اولین ساعات روز دوشنبه هجدهم تیرماه کیوان مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با حضور در سطح شهر از تعدادی از پاکبانان شریف و زحمتکش شهرداری رشت با تقدیم گل و هدیه تجلیل نمود . 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با این کارگران با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی ، از آنها به عنوان یکی از شرکای اجتماعی و اعضای خانواده بزرگ این سازمان یاد نموده و ضمن قدردانی از زحمات و تاثیر و نقش آنها در نظافت عمومی و زیبایی شهر و در نتیجه ایجاد بستر سلامت همگانی در جامعه ، برای این عزیزان و خانواده ارجمندشان آرزوی سلامتی و شادکامی نمود . 

در این دیدارها تنی جند از کارگران با سپاسگزاری از اقدام تامین اجتماعی گیلان خواستار رسیدگی به برخی مشکلات بیمه ای خود در زمینه سوابق ، مشاغل سخت و زیان آور و حوزه های درمانی گردیدند .  

در این برنامه به مناسبت ۲۵ تیرماه ( روز تامین اجتماعی ) به شکل نمادین از بیست و پنج پاکبان مشغول به کار در سطح شهر به صورت تصادفی تقدیر به عمل آمد . 

در این برنامه که با هدف پاسداشت تلاشهای این قشر از جامعه کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی صورت پذیرفت حسن کریمی کرنق عضو شورای شهر رشت و معاون پشتیبانی تامین اجتماعی گیلان نیز ، مدیرکل تامین اجتماعی را همراهی می نمودند .