رشت-هویت گیلان:با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار با فعالان اقتصادی و صنعتی استان گیلان، ۶۰۰ سند مالکیت شهرک‌های صنعتی به متولیان و مالکان واحدهای صنعتی واگذار شد.

به گزارش هویت گیلان ؛ دکتر حسن بابایی در این دیدار که با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلان، مهندس محبوبی ،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، فلاح میری دادستان کل استان گیلان و برخی اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان و جمعی از مدیران واحد های صنعتی در دادگستری کل استان برگزار شد، با بیان اینکه تا کنون ۹۰ درصد اسناد شهرک‌های صنعتی ایران صادر و مالکیت آن‌ها تثییت شده است، از اتمام حدنگاری، تثبیت مالکیت و صدور اسناد تمامی شهرک‌های صنعتی کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

وی همچنین با بیان اینکه رفع معضلات قدیمی مالکیتی صنایع و تولیدکنندگان و صدور سند مالکیت به عنوان وثیقه‌ی مطمئن جهت دریافت تسهیلات و توسعه فعالیت‌های تولیدی است، یکی از مهمترین اقدامات عملیاتی کشور را در تحقق شعار سال و رشد تولید از سوی دستگاه قضایی دانست.

در این مراسم تعداد ۵۲۴ سند مالکیت واحدهای صنعتی شهرک صنعتی سفیدرود رشت به مساحت ۳۵۰ هکتار و ۷۶ سند مالکیت شهرک صنعتی لنگرود به مساحت ۵۰ هکتار به متولیان واگذار شد.

در پایان این جلسه بصورت نمادین اسناد چند واحد صنعتی به مالکان واحدها تحویل داده شد.