رشت-هویت گیلان:حجت الاسلام محمد صفری نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی در دیدار نوروزی با دکترحسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان که در محل مدیریت درمان استان انجام شد اظهار داشت همه مسئولین استان باید با همدلی و تلاش مضاعف برای تحقق خواسته های مردم، ارتقاء شاخص های رشد، توسعه و پیشرفت استان گام بردارند.

به گزارش هویت گیلان ؛ نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، راه اندازی بیمارستان شهید املاکی لنگرود در روز های پایانی سال گذشته را اقدامی موثر و مفید برای بهبود سطح درمان مردم شرق استان دانست و افزود: ارتقاء بهداشت و درمان یکی از مهمترین نیازهای اساسی مردم استان است.

در این دیدار دکترحسین ابراهیمی مدیر درمان استان گیلان با ارائه گزارشی از فعالیتهای یکساله مدیریت درمان استان گفت: در سال گذشته مهمترین اقدام مدیریت درمان استان اتمام، تجهیز و راه اندازی بیمارستان شهید املاکی کومله لنگرود بود. وی همچنین از مهمترین اقدامات مدیریت درمان را دریافت سند مالکیت بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت بیان نمود و افزود: با دریافت سند بیمارستان انشاء ا… به زودی طرح های بزرگ توسعه ای از جمله افزایش تخت های بیمارستان از ۲۰۰به ۳۰۰ تخت ، پروژه ساخت درمانگاههای تخصصی در محوطه بیمارستان ، پروژه ساخت مرکز رفاهی و اقامتی برای بازنشستگان تامین اجتماعی و طرح توسعه بخش اورژانس و بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاسی در محوطه بیمارستان آغاز خواهد شد.

دکتر حسین ابراهیمی یکی از اقدامات مهم مدیریت درمان در سال گذشته را تجهیز ۱۲مراکزدرمانی استان به دیزل ژنراتورهای قوی با اعتباری بالغ بر۱۲۰ میلیارد ریال عنوان نمود و گفت: در شرایط بحرانی و حوادث غیر مترقبه، همواره آمادگی کامل برای ارائه خدمت رسانی به مردم و جامعه در مراکز درمانی وجود خواهد داشت.

مدیردرمان استان در این دیدار همچنین به دریافت مجوز ساخت پلی کلینیک تخصصی در شهر لاهیجان ، بهسازی و بازسازی درمانگاه منجیل و… اشاره نمود.