رشت-هویت گیلان:مهندس مرتضی حاتم مدیر کل بانک صادرات استان گیلان ، مهندس مختار حشمتی عضو هئیت مدیره بانک صادرات ، مهندس احمد حسینی رئیس حوزه شهر رشت با دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره سیمان خزر، مهندس علی حسینی رئیس حسابداری مالی شرکت در محل دفتر شرکت در رشت دیدار و در خصوص همکاری و مسائل فنی و مالی فی ما بین بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر، دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل شرکت سیمان خزر در این دیدار ابتداء ضمن خوشامدگویی به جناب آقای مهندس مرتضی حاتم مدیر کل بانک صادرات استان گیلان و هیئت همراه به معرفی مختصری از عملکرد وافتخارات کسب شده استانی و کشوری سیمان خزر در یک سال اخیر پرداخته و افزودند با وجود شرایط سخت تأمین انرژی ، شرکت سیمان خزر ضمن برنامه‌ریزی دقیق و تعامل با برق منطقه‌ای، با ظرفیت متعادل تا حد زیادی نیازهای استان را به سیمان مرتفع نموده است. وی همچنین اشاره کرد آسیب های وارده ناشی از محدودیت های حال حاضر انرژی ، موجبات ایجاد بحران های آتی در بخش های عمرانی و ساخت و ساز خواهد گردید.

اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در ادامه این دیدار افزود: متاسفانه از ۲۵ آبانماه گاز لازم جهت تولید قطع و این شرکت از سوخت جایگزین (مازوت) استفاده نموده که قیمت تمام شده سوخت مذکور با احتساب کرایه حمل حدود سه برابر گاز می‌باشد. علیهذا این واحد تولیدی با امعان نظر به مسئولیت های اجتماعی تأمین حدود ۸۰درصد سیمان استان و تقبل زیان وارده ، همچنان مازوت مورد نیاز را خریداری کرده و در صورت تامین برق تقاضای بازار مصرف گیلان را پوشش خواهد داد.

مهندس مرتضی حاتم مدیر کل بانک صادرات استان گیلان ضمن تبریک موفقیت های کسب شده در حوزه تولید ، تحویل و افتخارات استانی و کشوری شرکت سیمان خزر به عنوان بزرگترین کارخانه سیمان استان ، خواستار تعامل بیشتر فی مابین بانک صادرات و شرکت سیمان خزر گردید. وی در ادامه این دیدار گفت: با وجود امکانات و سیستم پیشرفته و مناسب بانک صادرات، در ارائه خدمات به آن شرکت محترم گام موثر برداشته و در نهایت در جهت رونق تولید در کنار سیمان خزر خواهیم بود .