رشت-هویت : معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری قاتل 27 ساله در شهرستان رودسر خبر داد و گفت: پسر خانواده پس از قتل مادر و مضروب کردن پدر، برادر و یکی از همسایگان، متواری و در داخل شهر رودسر نیز مرتکب قتل یک شهروند شد.

به گزارش هویت گیلان سرهنگ “مجید رسول زاده فرساد” در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فروریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد در منطقه رامدشت شهر رودسر، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ امام به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد پسری ۲۷ ساله با قتل مادر و مضروب کردن پدر، برادر و یکی از همسایگان به وسیله داس، قمه و چاقو از محل متواری شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مصدومان توسط یگان‌های امدادی به بیمارستان منتقل شدند اظهار داشت: دستگیری قاتل بلافاصله در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: متهم پس از متواری شدن در یکی از خیابانهای شهر رودسر، یک شهروند ۴۹ ساله را نیز با آلات قتاله همراه خود به قتل رسانده و از محل متواری شده بود.

وی به اقدام فوری پلیس شهرستان رودسر و شناسایی مخفیگاه متهم پس از یکساعت از وقوع قتل در یکی از روستاهای شهرستان رودسر اشاره کرد و بیان داشت: قاتل پس از هجوم به سمت ماموران با شلیک مستقیم به پا مجروح، دستگیر و با تمهیدات امنیتی به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ رسول‌زاده فرساد در پایان با اشاره به اینکه علت و انگیزه قاتل از ارتکاب قتل در حال بررسی است از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.