رشت-هویت گیلان:سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیاهکل معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه ، حجت الاسلام والمسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، موسوی معاون پشتیبانی، نظرپور رئیس دفتر مدیرکل و خوشرو مسئول روابط عمومی، با مهندس امین بابایی فرماندار شهرستان سیاهکل دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به ویژه در سطح روستاهای این شهرستان پرداخت و گفت: بنیاد مسکن یکی از نهاد‌های خدمت‌رسان به مردم روستا ها است که با ایجاد زیرساخت‌های لازم در مناطق محروم و روستایی در این شهرستان تا حدودی توانسته باعث جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر می‌شود.

وی افزود : باید از همه ظرفیت‌های‌ موجود برای بهره‌مندی شهروندان این شهرستان در زمینه محرومیت‌زدایی و توسعه روستایی بهره‌گیری کرد.

مهندس دائمی گفت: این نهاد با اجرای طرح هادی در روستاها و مقاوم سازی واحدهای مسکونی و ارائه تسهیلات به متقاضیان خدمات قابل توجهی در این شهرستان ارائه نموده که برای گسترش این فعالیت ها نیازمند تعامل بیشتر با فرمانداری و دهیاری ها هستیم.

سپس فرماندار شهرستان سیاهکل ضمن تشکر از خدمات بنیادمسکن، تعامل مجموعه فرمانداری، بخشداری و دهیاران با بنیادمسکن را جهت توسعه عمران و آبادانی روستاها ضروری دانست.

بابایی بنیاد مسکن را یکی از نهادهای انقلابی و یادگار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران دانست و خواستار اجرای طرح هادی، بهسازی معابر در روستاها بخصوص روستاهای محروم این شهرستان شد و ابراز امیدواری نمود با تعامل و همراهی فی مابین، شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در این شهرستان خواهیم بود.

در انتها با تقدیر از زحمات آقای مهندس ضیاء خوشدل، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، آقای مهندس محمدرضا ضیائی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیاهکل معرفی شد.