رشت-هویت گیلان:رئیس شورای اسلامی شهر رشت بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در راستای تسریع احداث پروژه های عام المنفعه تاکید کرد.

به گزارش هویت گیلان نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در جریان بازدید از محل احداث بیمارستان جایگزین پورسینا رشت ، ضمن تقدیر از تلاش های دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهت احداث این بیمارستان اظهار کرد: اعضای شورای شهر رشت تمام تلاش خود را به جهت رفع موانع در جریان احداث این بیمارستان به کار خواهند گرفت.

دکتر محمدحسین واثق کارگرنیا بر لزوم تدوین و طرح درخواست‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رابطه با عملیات اجرای احداث بیمارستان ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا تاکید کرد و افزود: لازم است مشخصا درخواست‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در جهت حفظ، تامین و ارتقای سلامت شهروندان هست، مکتوب به شورا اعلام تا از تمام ظرفیت‌ها در جهت تسریع احداث این پروژه عام‌المنفعه، بهره گرفته شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با تقدیر از حسن همکاری مجموعه شورای اسلامی شهر رشت با دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای توسعه خدمات عام‌المنفعه سلامت، اظهار کرد: این دانشگاه چندین ابر پروژه سلامت محور در دستور کار قرار دارد که نیازمند همکاری و همراهی مسوولان مردم در حوزه شورای شهر و شهرداری رشت است.

دکتر ارسلان سالاری ، احداث بیمارستان ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا را کاری بسیار بزرگ و ماندگار برشمرد و گفت: مسئولیت‌ها موقتی و فانی هستند و تنها درخواست ما از مجموعه مسوولان شهری همت مضاعف جهت تسریع در اجرای این پروژه سلامت محور در مرکز استان است.