رشت-هویت گیلان:در روزهای گذشته اخباری مبنی بر بازاریابی و فروش وسیله ای با عنوان نشت یاب گاز به مشترکین گاز طبیعی در یکی از شهرستان ها واصل شده که بدینوسیله اعلام می شود موضوع مذکور هیچ ارتباط کاری با شرکت گاز استان گیلان ندارد.

به گزارش هویت گیلان نقل از روابط عمومی گاز گیلان، عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: تعدادی از مشترکین گاز در یکی از شهرستان ها با مراجعه به اداره گاز نسبت به عدم پاسخگویی برای فروش محصولی مرتبط با گاز اعتراض کردند.

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد تعدادی افراد سودجو با نام شرکت گاز اقدام به فروش دستگاه نشت یاب گاز نموده اند که این موضوع هیچ ارتباطی با این شرکت ندارد.

مدیرعامل گاز گیلان با بیان اینکه شرکت گاز هیچگاه برای فروش وسیله ای به درب منازل مشترکین مراجعه نمی کند، اعلام کرد: توصیه می شود مشترکین گاز در صورت مشاهده چنین مواردی، با بررسی کارت شناسایی و تماس با اداره گاز (شماره ۱۹۴، ۳۴۱۴، روابط عمومی و …)، از اعتبار اشخاص، اطمینان حاصل نمایند.

جمال نیکویی در خاتمه گفت: مشترکین محترم برای تضمین ایمنی منازل تنها کافیست نکات ایمنی همچون وضعیت شیرها، شیلنگ و دودکش ها را مورد بررسی قرار داده و به توصیه های ایمنی که از سوی شرکت گاز در سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.nigc-gl.ir، صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی منعکس می شود، توجه کنند.