رشت-هویت گیلان:تیمور پور حیدری با بیان اینکه فوریت امروز جامعه ما، اقتصاد و تولید است گفت: امروز که مقام معظم رهبری با یک دغدغه مندی مدیرانه ای این مبحث را اعلام می‌کند که تولید حل کننده، همه مشکلات کشور است؛ تکلیف بر همه ما واضح و مشخص خواهد بود که تولید باید شتاب مضاعف بگیرد.

به گزارش هویت گیلان نقل از روابط عمومی اداره کل صمت استان گیلان، تیمور پورحیدری از عزم جهادی شکل گرفته در ساختار اداری صمت خبرداد و تصریح کرد: اگر انجام امور اعتقادی باشد در جایی که گره ای باشد، حل می شود و لازم است همانند یک کارگر در خدمت تولید باشیم و تولیدکنندگان مطمئن باشند غیر از کمک، مزاحمتی برای آنها ایجاد نخواهیم کرد.

دکتر پورحیدری افزود: زنجیره تامین مالی به صورت شفاف برای واحدهای متصل به یک تولید و گروه صنعتی انجام شده و صورت حساب ها به صورت الکترونیکی نیز ثبت خواهد شد و در این روش بسیاری از مشکلات تامین مالی واحدهای تولیدی حل خواهد شد.

گفتنی است، تیمور پور حیدری از واحدهای صنعتی رضوان کارتن و شرکت های دانش بنیان فرزانگان و صامت تک خزر در شهر صنعتی رشت و همچنین از شرکت مهتاب بافت واقع در شهرک صنعتی شفت همزمان با حضور استاندار پرتلاش بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان مشکلات و چالشها پیش روی این واحد های صنعتی قرار گرفت.