رشت-هویت گیلان:مدیرکل استان به اتفاق معاون منابع بیمه ای و رئیس شعبه بندرانزلی از شعبه اقماری تامین اجتماعی در منطقه آزاد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، علی حسین نژاد مدیرکل این مجموعه در حاشیه دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی از شعبه اقماری تامین اجتماعی در این منطقه بازدید بعمل آورد .

 

محمدعلی صداقت مسئول شعبه اقماری تامین اجتماعی بندرانزلی در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت و ارائه خدمات به جامعه هدف ، تعداد بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در منطقه آزاد بندرانزلی را بیش از ۵۰۰۰ نفر برشمرده و اظهار داشت دهها شرکت و واحد تولیدی و تجاری در این حوزه خدمات و امور مشاوره ای خود را از شعبه اقماری دریافت مینمایند .

 

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در این بازدید با اشاره به ضرورت فراهم آوردن شرایط مناسب خدمت رسانی بیشتر ، بر اطلاع رسانی و اتخاذ تمهیدات لازم برای توسعه خدمات غیرحضوری به مخاطبین در منطقه تاکید نمود .

 

شایان ذکر است معاون منابع بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی ، روسای ادارات روابط عمومی و حراست و رئیس شعبه بندرانزلی ، مدیرکل استان را در این بازدید همراهی کردند.