رشت-هویت گیلان:نماینده ولی فقیه در گیلان اقتدار نظام اسلامی را مرهون تلاش نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج عنوان کرد و گفت: دنیای استکبار به این باور رسیده مرکز قدرت اسلام و مسلمانان جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: اقتدار نظام اسلامی مرهون تلاش های نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج است.

 

وی به نفوذ انقلاب اسلامی به تمام جهان اشاره کرد و افزود: طی سال های گذشته ایران اسلامی اقتدار خود را به منصه ظهور رسانده و دنیای استکبار به این باور رسیده مرکز قدرت اسلام و مسلمانان جمهوری اسلامی ایران است.

 

امام جمعه رشت با بیان اینکه امپراطوری رسانه ای صهیونیست ها علیه انقلاب اسلامی بسیج شده است، تصریح کرد: صهیونیست ها بزرگ ترین جنایت را علیه مسلمانان انجام داده اند.

 

آیت الله فلاحتی در ادامه به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: ویروس کرونا بلای جامعه انسانی شده و باید رعایت شیوه نامه بهداشتی را به مردم متذکر شویم و در این راستا از تلاش های بسیج در اجرای طرح غربالگری “شهید حاج قاسم سلیمانی” قدردانی می کنیم.

 

اجرای طرح غربالگری “شهید سلیمانی” توسط نیروهای بسیجی در کشور

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در دیدار مذکور گفت: امروز توفیق نصیب ما شد خدمت حضرتعالی برسیم و با توجه به نزدیک شدن به ضیافت الهی ماه مبارک رمضان، نیروهای بسیج و سپاه را از دعای خیر خود فراموش نفرمایید.

 

سردار غلامرضا سلیمانی به شیوع بیماری کرونا در جامعه اشاره کرد و افزود: امیدواریم با اجرای طرح غربالگری “شهید حاج قاسم سلیمانی” که با همکاری مردم اجرا می شود، بتوانیم در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

 

وی ادامه داد: با همکاری مردم در رعایت فاصله های اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی این امکان وجود دارد که هنگام انتخابات بتوانیم تلفات ناشی از ویروس کرونا را به کمترین برسانیم.

 

رئیس سازمان بسیج با اشاره به مطالعات وزارت بهداشت در راستای شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: نرخ ابتلا در سیستم حمل و نقل ۲۵ درصد، در بازار ۲۴ درصد، در مراکز آموزشی ۶ درصد و در نمازهای جمعه و مساجد زیر چهار صدم درصد است.

 

سلیمانی رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، فاصله اجتماعی و ماسک نزدن را از عوامل شیوع ویروس کرونا برشمرد و تصریح کرد: سفرهای نوروزی قائده رعایت شیوه نامه های بهداشتی را به هم ریخت و اگر تلاش شود در فاصله ۱۴ روز می توان شیوع ویروس کرونا را مهار کرد.