رشت-هویت گیلان:فرماندار رشت با انتشار پیامی فرارسیدن چهل و دومین سالگرد برگزاری همه‌پرسی تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران برای تأسیس نظام حکومتی با عنوان جمهوری اسلامی است که به هیچیک از ابرقدرت‌ها وابستگی نداشته باشد.

تدبیر و دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) و حمایت بیش از ۹۸ درصدی ملت از نظام جمهوری اسلامی سبب شد تا حکومتی مبتنی بر آرای مردم به وجود آید. در همین راستا نیز برگزاری انتخابات بیست و هشت خرداد ماه سال جاری، همچون سایر انتخابات در ایران اسلامی جلوه‌ای از مشروعیت نظام می باشد.

امسال نیز که بهار طبیعت را با امید به طلوع سین سلامتی آغاز کردیم، با همراهی و مشارکت مردم می‌توانیم از پس بیماری کرونا برآییم و در ادامه با تکیه بر جوانان خلاق، بهره گیری از توانمندی داخلی و تلاش مستمر گامی موثر در جهت پشتیبانی و رفع موانع تولید برداریم.

اینجانب ضمن تبریک این یوم الله بزرگ به عموم مردم شریف، متدین، ولایتمدار و همیشه در صحنه  شهرستان رشت، پیروزی و سربلندی مردان و زنان این مرز و بوم را در راستای اعتلای آرمان های بلند امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توسعه و آبادی ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.