رشت-هویت گیلان:فرماندار رشت طی پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ولادت حضرت علی اکبر (ع) در ۱۱ شعبان و نامگذاری این روز به نام «روز جوان» ، بهانه و فرصت مغتنمی است تا ما بعنوان خدمتگزاران مردم، بیش از پیش به دغدغه ها، توانمندی ها، افکار و باورها و ارزش های نسل جوان توجه کنیم چرا که نیک باور داریم جوانان سرمایه و پیشران های اصلی رشد و توسعه جوامع هستند.

 

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام «تولید، پشتیبانی ها و مانع زادیی» نامگذاری شده، باید با تلاش و مدیریت جهادی در راستای تحقق اهداف مورد نظر ایشان و سیاست های دولت محترم در اجرایی نمودن آرمان های شعار سال، با پشتیبانی لازم زمینه حضور جوانان برای برداشتن موانع تولید توسط انها را فراهم و با اعتماد به این نیروهای تازه نفس و انقلابی گام های بلندی را در مسیر قدرتمند شدن نظام اسلامی برداریم.

 

در پایان میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را خدمت همه ملت بزرگ ایران خصوصا مردم سرافراز و جوانان برومند شهرستان رشت به ویژه جوانان فداکاری که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون دارم.