رشت-هویت گیلان:مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در پایان اظهار کرد: در هفته دولت 1403 تعداد ۱۱ پروژه با ۶۲ کلاس درس و زیربنای ۹ هزار و ۸۰۴ مترمربع به آموزش و پرورش استان تحویل خواهد شد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از خبرگزاری ایرنا گیلان؛ علی دقیق روز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد، ۲۸ پروژه در قالب ۱۲۳ کلاس درس و زیربنای ۱۷ هزار و ۲۸۶ مترمربع در سال ۱۴۰۰، ۲۱ پروژه با ۱۰۵ کلاس و ۱۲ هزار و ۵۴۹ مترمربع مساحت در سال ۱۴۰۱ و ۴۵ پروژه نیز با ۲۰۸ کلاس و وسعت ۲۴ هزار و ۹۳۰ مترمربع به سال ۱۴۰۲ در گیلان بهره برداری شده ‌است.

دقیق با بیان اینکه در سه سال دولت سیزدهم ۱۸۸ پروژه استانداردسازی سیستم های گرمایشی با هزار و ۴۸۱ کلاس و ۱۵۵ هزار و پنج مترمربع مساحت در گیلان انجام شده‌است، افزود: ۸۵ پروژه استانداردسازی گرمایشی با ۷۱۹ کلاس، ۵۵ پروژه با ۳۸۹ کلاس و ۴۸ پروژه با ۳۷۳ کلاس به ترتیب در سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ در استان انجام شده‌است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای ۲۱۴ پروژه آسفالت محوطه واحدهای آموزشی گیلان با ۲۰۶ هزار مترمربع مساحت در دولت سیزدهم اظهار کرد: ۷۹ پروژه با ۶۷ هزار مربع آسفالت محوطه مدارس در سال ۱۴۰۰، ۷۰ پروژه با ۷۲ هزار مترمربع سال ۱۴۰۱ و ۶۵ پروژه با ۶۷ هزار مترمربع سال ۱۴۰۲ در استان انجام شده‌است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در پایان اظهار کرد: در هفته دولت ۱۴۰۳ تعداد ۱۱ پروژه با ۶۲ کلاس درس و زیربنای ۹ هزار و ۸۰۴ مترمربع به آموزش و پرورش استان تحویل خواهد شد.