رشت-هویت گیلان:مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان حداکثر زمان مهلت تکمیل «پرسشنامه نوزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر» را تا 26 خرداد ماه سال جاری عنوان کرد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، سیاوش آقاجانی با اعلام این خبر افزود: در سال «جهش تولید با مشارکت مردم»، نوزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی شرکت های تعاونی موفق، برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از مدیران تعاونی‌های فعال و در حال بهره‌ برداری دعوت می‌شود به منظور حضور در فرآیندهای گام به گام نوزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر نسبت به بروز رسانی اطلاعات تعاونی های خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور اقدام کنند.

آقاجانی همچنین حداکثر زمان مهلت تکمیل «پرسشنامه نوزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر» را تا ۲۶ خرداد ماه سال جاری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تاکید کرد: تعاونگران می توانند جهت تکمیل پرسشنامه به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir  مراجعه و از طریق مسئول کارتابل با انتخاب بخش رتبه بندی تعاونی و سپس قسمت پرسشنامه جشنواره تعاونی‌های برتر نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام نمایند.

شایان ذکر است استان گیلان در سال ۱۴۰۱ با دارابودن دو تعاونی برتر ملی حائز رتبه سوم کشوری شد و در سال ۱۴۰۲ با دارا بودن دو تعاونی برتر ملی رتبه دوم کشوری را به همراه استان تهران در جشنواره تعاونی‌های برتر کسب کرد.