رشت-هویت گیلان:امروز دشمن ناامید از جنگ سخت به دنبال جنگ نرم ؛ تغییر افکار، نگرش ، هویت و فرهنگ مردم ایران است.

یادداشت مدیرمسوول ؛ سمانه عادلی راجیری

ایران من ، خاک مقدس من ، تمام وجودم از توست و تو مادر منی که ریشه در خاک تو دارم .

دشمن حلال مشکلات ایران نیست بلکه چشم طمع در غارت و چپاول کشور و ملت دارد اتحاد ملت و مشارکت در همه عرصه ها از جمله عرصه انتخابات حافظ امنیت ملی ملت ایران در مقابله با دشمنان است .

همان طور که می دانیم بعد از پیروزی انقلاب و تشکیل حکومت اسلامی مردمی در ایران ، دشمنان استعمارگر همواره نتوانسته اند از منافع خود در ایران چشم پوشی کنند و طی سالیان متمادی به دنبال فروپاشی نظام جهت نیل به اهداف شوم خود بوده اند‌.

در ۸ سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، دشمنان متوجه شدند که با جنگ سخت کاری از پیش نخواهند برد و با وجود حمایت های بسیاری از کشورها از رژیم بعثی عراق در جنگ با ایران ، ملت ایران با یاری خدا ، رهبری حضرت امام خمینی (ره) ، اتحاد و همدلی پیروز این میدان نبرد شدند و اجازه ندادند ذره ای از خاک و ناموس کشور به دست بیگانگان بیفتد‌.

اما امروز دشمن ناامید از جنگ سخت به دنبال جنگ نرم ؛ تغییر افکار، نگرش ، هویت و فرهنگ مردم ایران است.

اگر این استعمارگران مدعی حقوق بشر که جنایت های آنها بر مردم غزه هم اکنون برای کل دنیا آشکار شده است دوستدار ملت ایران هستند چرا با وضع تحریم ها این ملت را در فشار و سختی اقتصادی قرار می دهند ، آگاه باشیم بصیرت داشته باشیم دشمن هرگز حلال مشکلات ایران نیست بلکه به دنبال فروپاشی اقتصاد ایران، ایجاد نارضایتی در مردم ، از بین بردن روحیه امید و نابودی پایگاه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران در بین مردم است.

دشمن با ایجاد ناامیدی در جامعه با عنوان فشار اقتصادی و معیشتی که خودش هم مسبب و عامل اصلی این فشار است به دنبال سست کردن اهداف و آرمان های نظام در بین ملت ایران است و در این راه از هیچ تلاشی برای سرد کردن مردم جهت عدم مشارکت در انتخابات دریغ نمی کند.

اگرچه این روزها هوا سرد است اما ملت ایران و همچنین مردم شریف گیلان با آگاهی به اینکه مشکلات کشور باید به دست همین ملت رفع شود همچنان فضای انتخابات را گرم نگه داشته اند و هر‌ روز در رشت و سایر شهرستان های استان شاهد حضور مردم در مراسم نامزدهای انتخاباتی جهت شنیدن برنامه های آنان هستیم و این همان شور انتخابات و امید مردم است .

حضور در انتخابات تکلیف ملی بر دوش همه ایرانیان است و امید است ملت ایران با انتخاب نامزدهای اصلح این تکلیف را به بهترین شکل ممکن ادا کنند.

یادمان باشد تا همیشه ، که هر مشکلی در کشور باید به دست همین ملت رفع شود و دشمنان ایران اسلامی هرگز ناجی ملت نخواهند بود بلکه حضور مردم در عرصه های مختلف سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و … مولفه ای برای تولید قدرت در حوزه های مختلف و افزایش امنیت ملی خواهد بود.

ایران من ، خاک مقدس من ، جانم را در راه دفاع از حریمت فدا خواهم کرد و بار دیگر با حضور در عرصه انتخابات دشمنان را ناامید خواهم کرد.

بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و تاکید ایشان بر مشارکت حداکثری در انتخابات که حافظ امنیت ملی کشور است به عنوان فعال رسانه ای در این انتخابات شرکت خواهم کرد و از مردم عزیز ایران تقاضا دارم با حس تکلیف و مسوولیت در این انتخابات حضوری حداکثری داشته باشند.

#ایران مقتدر#
#انتخابات#
#مشارکت حداکثری#