رشت-هویت گیلان:با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور “کیوان مرتضوی سرایی” به عنوان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان منصوب شد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان؛ این مراسم امروز با حضور ستوده خو معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی، سیاوش آقاجانی مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی مدیران استان و مدیران عضو شورای هماهنگی، نمایندگان تشکلات کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی در سالن تامین اجتماعی برگزار شد.

آقاجانی در این مراسم از دکتر حسین نژاد به عنوان یک مدیر خوش خلق و یک عضو فعال شورای هماهنگی یاد کرد و افزود: چرخش مدیران از عوامل رشد هر نظام و دستگاهی است و امیدواریم که این تغییرات مایه خیر و برکت برای جامعه هدف، شرکای اجتماعی و استان باشد.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی جامعه هدف بزرگی دارد افزود: ایجاد توافق مشترک و رسیدگی به امور کارگران، کارفرمایان و بازنشستگان، رسالت مدیران و کارکنان این سازمان را خطیر کرده است.

رئیس شورای هماهنگی مدیران با بیان این مطلب گفت: تاکنون سعی کردیم در فعالیت‌های مشترک نظیر بیمه بیکاری، مشاغل سخت و زیان آور با سازمان تامین اجتماعی همکاری مناسبی را در راستای رسالت های این سازمان داشته باشیم و این مسیر با سرپرست جدید سازمان تامین اجتماعی استان نیز ادامه خواهد داشت.

وی در پایان سخنان خود به نمایندگی از دیگر مدیران عضو شورای هماهنگی از زحمات علی حسین نژاد مدیر کل پیشین تامین اجتماعی تشکر و برای کیوان مرتضوی سرپرست جدید اداره کل تامین اجتماعی استان آرزوی موفقیت کرد.