رشت-هویت گیلان:آیین ویژه " از عید ولایت تا عید مبعث " با حضور سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان، جمعی از معاونین ، کارکنان و مددجویان بهزیستی گیلان در سالن باغچه بان بهزیستی رشت برگزار و از مددکاران نمونه بهزیستی استان و شهرستانها تقدیر شد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی بهزیستی گیلان، در این آیین باشکوه سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن تبریک اعیاد ولایت و مبعث ، ارزش کار مددکاران را بسیار بالا شمرد و گفت: اصولا هر یک از کارکنان و کسانی که به نوعی در حال خدمت رسانی به جامعه هدف و نیازمندان می باشند مددکار محسوب می شوند و این امر نشان دهنده ان است که همگان باید برای خدمت رسانی به مددجویان پیشقدم باشیم .

همچنین در ادامه این برنامه دکتر رضا جعفری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان، خانم احمدی همکار بازنشسته و یکی از مددکاران نمونه و حجت الاسلام حسن خواه دقایقی را در خصوص مقام ارزشمند حضرت علی (ع) و نامگذاری سالروز ولادت حضرت علی (ع) به نام روز مددکار، سخن گفتند.

براساس این گزارش؛ اجرای نمایش طنز و شادی آفرین نیز از سایر برنامه های اجرا شده در این آیین بود و در پایان از جمعی از مددکاران نمونه بهزیستی استان و شهرستانها تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است این آیین باشکوه به همت واحد امور فرهنگی و روابط عمومی بهزیستی گیلان برگزار شد.