رشت-هویت گیلان:همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشن انقلاب با حضور خانواده اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، در مهدیه رشت برگزار شد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان گیلان ؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در این مراسم با اشاره به ماهیت و رویکرد دینی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی، گفت: تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی در همین مهدیه‌ها و فضا‌های معنوی، شکل گرفت و تداوم یافت.

حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی، باتاکید بر اینکه ۲۲ بهمن به راستی از ایام الله است و باید این روز را به دلیل بروز و ظهور حاکمیت خداوند به یاد سپرد و فراموش نکرد، افزود: ۲۲ بهمن روزی تاریخی و از ایام الله محسوب می‌شود، چون اراده یک ملت، برای شکل گیری حکومت اسلامی و عدالت محور، تحقق پیدا کرد.

وی به چپاول منابع و ثروت‌های ملت ایران از سوی کشور‌های استعماری اروپایی و همچنین آمریکای جنایتکار، در دوره ۳۰۰ ساله تاریخ کشور، اشاره و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری خمینی کبیر، تاریکی و ظلمت را به نور و روشنایی تبدیل و کشور را از وابستگی محض، به خوداتکایی و خودکفایی هدایت کرد.
در این مراسم همچنین گروه سرود منادیان بصیرت به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، دو سرود انقلابی را در خلال برنامه‌ها برای حاضران اجرا کردند.