رشت-هویت گیلان:پروژه برق رسانی در شهرستان لنگرود به مناسبت دهه مبارک فجر با اعتباری معادل ۲۸۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش هویت گیلان؛ محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: این پروژه ها شامل احداث شبکه فشار متوسط، نصب و افزایش قدرت ترانسفورماتورهای برق، تبدیل شبکه های سیمی فرسوده به کابل خودنگهدار و طرح های رفع ضعف برق می باشد.

مهدیزاده خاطرنشان کرد:  پروژه های برق رسانی شهرستان لنگرود بصورت تجمیعی و نمادین در روستای بازارده گلباغ به بهره برداری رسید.

وی افزود: در منطقه بازارده گلباغ تبدیل قریب ۳۸۰۰ متر شبکه فشار ضعیف فرسوده با کابل خودنگهدار،  با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و به منظور خدمت رسانی بهتر و تامین برق پایدار به اجرا درآمد.

مهدیزاده با اشاره به اینکه پروژه های برق رسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان افتتاح شد، افزود : امور توزیع لنگرود در کل شهرستان، افتخار خدمت رسانی قریب به ۱۰۰ هزار مشترک شهری و روستایی را دارد.

گفتنی است این آئین با حضور پرویز محمدنژاد نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، هومان ایجه ای مدیر توزیع برق شهرستان لنگرود و تنی چند از مسئولین این شهرستان اجرا شد.