رشت-هویت گیلان:علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان از حضور اکیپ شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در مانور عملیاتی سطح ۱ شمال غرب کشور برای مقابله با بحران سیل خبر داد.

به گزارش هویت گیلان ؛ وی افزود: مانور مقابله با بحران سیل منطقه شمال غرب کشور در روز‌های ۷ و ۸ دیماه به میزبانی استان اردبیل برگزار شد و استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان، زنجان و گیلان نیز در آن مشارکت داشتند.

جوهری تاکید کرد: یکی از اصلی‌ترین اهداف این مانور افزایش هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های اجرایی صنعت آب و برق در زمان وقوع بحران می‌باشد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان گفت: مانور تمرینی، آموزشی مقابله با بحران سیل منطقه شمال غرب کشور با شرکت ۲۹۴ نفر در قالب ۳۰ اکیپ از ۶ استان برگزار شد و طی آن پنج کمیته‌ پشتیبانی عملیات، اطلاع‌رسانی و روابط عمومی، کمیته امنیت، کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست و کمیته برنامه‌ریزی به فعالیت پرداختند.

گفتنی است در این مانور شهرام فلاح فعال رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توزیع برق گیلان بهمراه جمعی از کارکنان این شرکت حضور داشتند و با ابعاد گسترده آمادگی و مقابله با هرگونه خطرات احتمالی آشنا شدند.