رشت-هویت گیلان:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی به منظور بازدید از مراکز درمانی و شعب تامین اجتماعی روز پنجشنبه 26 آبان به استان گیلان سفر کرد.

به گزارش هویت گیلان ؛ دکتر عفت نژاد در ابتدای سفر خود با حضور در مرکز درمانی تامین اجتماعی لوشان که از مناطق محروم و کم برخوردار استان گیلان است در حضور بیمه شدگان و اعضای کانون بازنشستگان شهر لوشان اظهار داشت؛ بازدید میدانی از مراکز درمانی و شعب به منظور رفع موانع و مشکلات مردم و بیمه شدگان هدف بازدید از استان خواهد بود.

عفت نژاد طی بازدید از مرکز درمانی تامین اجتماعی لوشان و دیدار و گفتگو با بیمه شدگان ، اعضای کانون بازنشستگان و همکاران گفت : جذب پزشکان و کادر درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار به منظور ارتقاء رضایتمندی بیمه شدگان و مردم یکی از اولویت های مهم سازمان در امر درمان خواهد بود.

شایان ذکر است معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صبح روز پنجشنبه علاوه بر بازدید از مرکز درمانی و شعبه لوشان، از ساختمان درمانگاه منجیل که در سنوات قبل رها شده بود، شعبه تامین اجتماعی منجیل ، زمین اهدایی خیرین توتکابن برای ساخت درمانگاه در این شهر ها نیز بازدید و با مقامات محلی این شهرها گفتگو نمود.

در ادامه دکتر عفت نژاد ضمن بازدید از بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی حضرت رسول اکرم (ص) رشت با همکاران و بیمه شدگان نیز گفتگو نمود.