رشت-هویت گیلان:اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان با صدور فراخوانی به منظور برگزاری مرحله مقدماتی ( استانی ) المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان از علاقمندان ورزشکار دعوت به ثبت نام نمود.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، علی حسین نژاد با بیان اینکه تلاش برای افزایش نشاط و شادابی و تقویت قوای جسمی و روحی بازنشستگان و مستمری بگیران در کنار توجه به امور معیشتی و درمانی این قشر با اجرای برنامه های فرهنگی ، ورزشی و آموزشی از خط مشی های سازمان در سالهای اخیر بوده است افزود : انجام المپیادهای ورزشی برای بازنشستگان و مستمری بگیران در رشته های مناسب با شرایط سنی و جسمی این عزیزان در زمره این اقدامات قرار دارد .

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به اینکه المپیاد ورزشی سالجاری نیز در هفت رشته ورزشی برای دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی دو استان یزد و فارس برگزار خواهد شد از علاقمندان دعوت نمود تا پایان آبان ماه از طریق کانون های بازنشستگان و شعب تامین اجتماعی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

علی حسین نژاد کلیه مستمری‌بگیران اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی با داشتن ۴۵ سال سن به بالا برای خواهران و ۵۰ سال سن به بالا برای برادران را مجاز به شرکت در المپیاد ورزشی و فعالیت‌های مرتبط با ورزشهای همگانی برشمرد و اظهار داشت منظور از مستمری‌بگیران تمامی گروههای بازنشستگان، ازکارافتادگان‌کلی و همسران بازمانده می‌باشند.

وی رشته های ورزشی المپیاد امسال را شامل دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و بدمینتون برای خانمها و دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا، فوتبال دستی برای آقایان برشمرده و تاکید نمود تا متقاضیان در اسرع وقت ( تا ۳۰ آبان ماه ) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان خاطر نشان ساخت حسب برنامه ریزی صورت گرفته برپایی مرحله مقدماتی ( استانی ) مسابقات برای شناسایی ترکیب تیم اعزامی به المپیاد کشوری در دهه دوم آذرماه ( حدود ۱۱ لغایت ۲۰ آذر ) انجام خواهد شد .

علی حسین نژاد افزود: مرحله نهایی مسابقات ورزشی همکاران بازنشسته در نیمه دوم دیماه و بازنشستگان و مستمری بگیران کارگری در نیمه دوم بهمن ماه برگزارمی شود.