رشت-هویت گیلان:رئیس شورای اسلامي شهر رشت گفت: خدمت به زائرین امام حسین (ع) توفیقی بزرگی از جانب خداست که نصیب هر کسی نمی شود.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ،محمد حسین واثق کارگرنیا در مراسم بدرقه اعضای موکب خدام العتره شهرداری رشت در گلزار شهدای این شهر با اشاره به اینکه خدمتگزاری به عزاداران حسینی توفیق بزرگی از جانب خداوند متعال است اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) زمانی در سفر زیارتی که قبل از انقلاب داشتند، زیارت مختصری انجام دادند و وسایل پذیرایی از همسفران را فراهم کردند، وقتی علت را پرسیدند فرموده بودند، خدمت به زائران برای من مهم تر است.

وی با بیان اینکه اعضای خدام موکب العتره شهرداری رشت همه ساله به عشق خدمت به زائرین امام حسین (ع) عازم کربلا می شوند افزود: این عشق و ارادت که با هدف ارائه خدمت به زائرین اربعین انجام می شود ، یقینا در بارگاه الهی از ارج و قرب فراوانی برخوردار است.

کارگرنیا با تاکید به اینکه مردم شریف رشت روزانه شاهد ارائه خدمات مخلصانه و شرافتمندانه نیروهای شهرداری رشت در بخش های مختلف هستند گفت : امیدوارم توفیق زیارت عتبات عالیات نصیب تمامی دوستداران اهل بیت (ع) شود و اعضای موکب خدام العتره شهرداری رشت در حق تمامی مردم ایران اسلامی بالاخص شهروندان عزیز رشتی دعا کنند.