رشت-هویت گیلان: رئیس شورای اسلامي شهر رشت گفت:مردم امیدوارند با اقداماتی که در دولت خدمتگزار و در راس آیت الله رئیسی ، رئیس جمهور کشورمان در دستور کار قرار گرفته است ، با رفع تبعیض ها و فقر ، جامعه به سمت توسعه و تعالی رهنمون شود.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، رئیس شورای اسلامی شهر رشت ، عصر امروز در پنجاه و دومین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با اشاره به اینکه در آستانه ورود به هفته دولت هستیم اظهار کرد: هفته دولت مصادف با سالروز شهادت شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر است که از مسئوولین وفادار به نظام و ملت بودند که تمام وجود خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته بودند.

محمد حسین واثق کارگرنیا با بیان اینکه یقینا مردم از دولت خدمتگزار انتظار دارند برای رفع مشکلات و ایجاد امنیت و آرامش در تلاش باشند افزود: مردم امیدوارند با اقداماتی که در دولت خدمتگزار و در راس آیت الله رئیسی ، رئیس جمهور کشورمان در دستور کار قرار گرفته است ، با رفع تبعیض ها و فقر ، جامعه به سمت توسعه و تعالی رهنمون شود.

وی با تبریک ۲۸ مرداد مصادف با روز عکاس بیان کرد: عکاسان با ثبت لحظه ها به نحوی تاریخ را روایتگری می کنند و این قشر پُر تلاش در تمامی ادوار بالاخص دوران هشت سال جنگ تحمیلی با حضور خود لحظه های زیبایی را برای همیشه ثبت و ماندگار کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تبریک پیشاپیش روز پزشک به تمامی پزشکان پر تلاش رشت تصریح کرد: پزشکان همواره در تمامی ادوار بالاخص دوران کرونا شبانه روزی برای حفظ جان همنوعان خود تلاش کرده اند و این زحمات شایسته تجلیل است .

باید برای زیباسازی و کاشت گل و گیاه برنامه ریزی شود

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شهرداری در فصول بهار و تابستان در حوزه زیباسازی زمان مناسبی در اختیار دارد اظهار کرد: در فصل بهار و تابستان باید برای زیباسازی و کاشت گل و گیاه برنامه ریزی شود ، اما متاسفانه در شهر رشت در این باره اقدامات مورد پسند نیست.

هادی رمضانی با انتقاد از برخی از المان های سطح رشت افزود: قرار بود در مورد ورودی های سطح رشت نیز اقداماتی انجام شود و تا مدتی نیز این مسئله به خوبی پیگیری اما بعد از مدتی به فراموشی سپرده شد و این در حالی است که شورا ناظر عملکرد شهرداری است و وظیفه اجرایی بر عهده ندارد.

وی با ابراز گلایه از اینکه کارها نباید به تعویق بیافتد تصریح کرد: در این بازدیدها برخی از مدیران نیز همراه شورا هستند ، اما پس از آن پیگیر تصمیمات اتخاذ شده نیستند و در حوزه زیباسازی رشت واقعا باید تصمیم جدی گرفته شود.

رمضانی با تاکید به اینکه مسئول پیگیری مصوبات شورا ،حتما مصوبات شورا و نتایج آن را در شهرداری پیگیری کند بیان کرد: از کارشناسان شهرداری رشت در حوزه زیباسازی استفاده شود و نباید با تعلل در این موارد ،کارها را به زمان روزهای پایانی سال موکول کنیم .

در این جلسه از مراد ریحان مسئول سمعی و بصری روابط عمومی شورای رشت به مناسبت روز عکاس تجلیل شد.