رشت-هویت گیلان:مدیرکل صمت گیلان به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی به جامعه بزرگ صنعتگران، معدنکاران و کسبه و بازاریان متدین استان پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش هویت گیلان متن پیام تسلیت به شرح زیر می باشد.

«بسم الله الرحمن و الرحیم»

*{اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه}*

قیام عاشورا، جلوه بزرگی از عدالت خواهی، عزت و ایمان است و ما هم افتخار می کنیم که در مکتب عشق و ایثار، درس های آن را در تمامی شئونات زندگی به کار بندیم و با شعار آزادی خواهی و تلاش برای زنده نگاه داشتن دین مبین اسلام که همانا هدف آن حضرت از قیام بر علیه طاغوت زمانه بود، الگویی برای تمامی ملت های دربند جهان باشیم.

مکتب حسینی، مکتبی انسان ساز و الگوی تربیتی و اخلاقی برای همیشه تاریخ است و امام حسین (ع) آموزگار آزادگی و ایثار و فداکاری که در راستای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به پا خاست و ملت شریف ایران با تأسی از آن امام بزرگ، انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) را به پیروزی رساند و همچنان این راه ارزشمند در مبارزه با ظلم و استکبار تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) ادامه دارد.

اینجانب فرا رسیدن سالروز شهادت جانگداز حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران راستینش را به تمامی پیروان آن حضرت بالاخص جامعه بزرگ تولید و تجارت و همکارانم در خانواده صنعت، معدن و تجارت تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خدای متعال؛ تعمیق ایمان و یقین قلبی ما را در همدلی با اهل بیت ( علیهم السلام) و شناخت درس ها و پیام های قیام عاشورا و عمل به تکالیف الهی خواستارم.

به امید آنکه این عزاداری های پرفضیلت، مقدمات برپایی نظام جهانی مبتنی بر عدالت و بر پایه تعالیم جهان شمول اسلام را تحت زعامت و رهبری امام خامنه ای (زیده عزه) فراهم و راه را برای حکومت جهانی مهدی موعود(عج) هموار کند.

التماس دعا – تیمور پورحیدری
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان