رشت-هویت گیلان:معاون بیمه وخدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت گیلان گفت:افرادی که هیچ پوشش بیمه درمانی ندارند، می توانند تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرند.

به گزارش هویت گیلان؛ دکتر ژاله جو معاون بیمه وخدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت گیلان با اعلام این خبر گفت:این طرح به منظور بهره مندی آحاد جامعه از خدمات بیمه سلامت و دریافت بیمه سلامت رایگان برای افراد فاقد هرگونه پوشش بیمه درمانی که در سه دهک نخست جامعه قرار می گیرند می باشد .

وی افزود:دراین طرح امکان پوشش بیمه رایگان برای افرادی که اطلاعات دهک درآمدی آنها از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام نشده و یا افرادی که به نتیجه دهک درآمدی خود معترض هستند پوشش بیمه سه ماهه رایگان فراهم شده است .

ژاله جو گفت:تمامی افرادفاقد بیمه درمانی می توانند از طریق سامانه شهروندی بیمه سلامت به نشانی: www.bimehsalamatiranian.ir و یا دفاتر پیشخوان دولت، تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: بیمه شدگان عزیز می توانند با استفاده از کد دستوری #۱۶۶۶* از آخرین وضعیت پوشش بیمه ای خود و نیز اعتبار بیمه اطلاع یابند. لازم به ذکر می باشد مرکز تماس ۱۶۶۶ بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات هم استانی های عزیز می باشد.