رشت-هویت گیلان:مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان گفت:مدرسه سازی همیشه ی تاریخ ماندگار خواهد بود و شما خیرین توفیق دارید در ماندگاری این فرهنگ مقدس نقش آفرین باشید.

به گزارش هویت گیلان به نقل از  روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان جلسه عمومی عادی هیات امنا و انتخابات هیات مدیره و بازرسان مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور اعضا هیات امنا و هیات مدیره و بازرسان قبلی و مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در محل سالن جلسات اداره کل نوسازی مدارس استان برگزار و با رأی گیری مستقیم، اعضای هیأت مدیره جدید انتخاب شدند.

دقیق در این جلسه با بر شمردن ارزش کار خیر، گفت: امروز برای ما افتخار است میزبان عزیزانی باشیم که از دارایی خود در راه توسعه زیرساخت های آموزشی عاشقانه می گذرند.

وی با بیان اینکه کار مدرسه سازی همیشه ی تاریخ ماندگار خواهد بود، تصریح نمود: شما خیرین توفیق دارید در ماندگاری این فرهنگ مقدس نقش آفرین باشید.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان، ابراز داشت: انتظار داریم انتخابات براساس دستورالعمل های موجود و با رعایت قوانین مربوط برگزار و همه باید در روند بهتر برگزاری این انتخابات تلاش کنیم.

وی ضمن قدردانی از همراهی خیرین مدرسه‌ساز در احداث فضاهای آموزشی و مدارس استان بر نقش محوری و سازنده خیرین مدرسه ساز تاکید کرد.

دقیق در پایان اذعان داشت: باید با همدلی در رفع کمبود فضاهای آموزشی تلاش نموده و با همت وکوششی خستگی ناپذیر محیط های زیبا، ایمن و جدید برای آینده سازان میهن اسلامی را فراهم کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه انتخابات هیات رئیسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد و میرمسعودی به عنوان رئیس هیات مدیره، جواهری نایب رئیس و عاشوری به عنوان خزانه دار مجمع خیرین مدرسه ساز استان برای مدت ۲ سال انتخاب شده و همچنین یعقوبی نیز به عنوان مدیرعامل این مجمع توسط اعضای هیات مدیره جدید انتخاب شد.