رشت-هویت گیلان:رئیس شورای اسلامي شهر رشت گفت: شهرداری رشت از گذشته بابت حق بیمه پرسنل و... دیونی به تامین اجتماعی داشته است که برنامه زمان بندی پرداخت آن توسط سرپرست شهرداری تعریف و در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت ، محمد حسین واثق ‌کارگرنیا امروز در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی گیلان به همراه جمعی از اعضای شورا و سرپرست شهرداری رشت با تبریک هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: آقای حسن کریمی کرنق از مجموعه تامین اجتماعی هستند که در این دوره به عنوان عضو شورای رشت نیز مشغول به خدمت می باشند و در تمامی ساعات پیگیر رفع مشکلات شهروندان در حوزه تامین اجتماعی و مباحث حوزه مدیریت شهری هستند که تلاش های این همکار شورایی شایسته تجلیل است.

وی با تاکید به تعامل و ارتباط دو سویه ما بین تمامی دستگاه های حاکمیتی و خدمات رسان افزود: تمامی دستگاه ها همانند حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و هر اندازه این تعامل بیشتر باشد یقینا خدمات ارزنده تر و ماندگاری به مردم ارائه می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به دیون شهرداری رشت در قبال تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: شهرداری رشت بابت بیمه پرسنل دیونی در قبال تامین اجتماعی بر عهده دارد و طی صحبتی که در این باره با سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت انجام دادم ، وی اعلام کرد که برنامه زمان بندی پرداخت این دیون تعریف و در دستور کار قرار گرفته است.

کارگرنیا با اشاره به اینکه مردمان رشت شایسته دریافت بهترین خدمات هستند افزود: شورا و شهرداری رشت آمادگی اجرای پروژه های مشترک با اداره کل تامین اجتماعی گیلان را در راستای رفع مشکلات مردم و جامعه کارگری دارد.