سید شمس شفیعی عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت:تالار مرکزی آبروی رشت است و با بهره مندی از ظرفیت اصحاب رسانه که به نوعی با ارشاد گیلان مستقیما در ارتباط هستند می توانیم از این پتانسیل به منظور انجام برنامه های بزرگ استفاده شود.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر رشت، عضو شورای اسلامی شهر رشت در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه در رفتار مدیر کل ارشاد گیلان رفتار تبعیض آمیز با اصحاب فرهنگ و هنر وجود ندارد اظهار کرد: ارشاد اسلامی جزو دستگاه هایی است که عملکرد آن به واسطه نوع ارتباط و مراجعینش ، زودتر ارزیابی می شود.

سید شمس شفیعی به برپایی همایش های بزرگی پیرامون شخصیت های فرهیخته ای همچون مرحوم آیت الله بهجت اشاره کرد و گفت: این گونه همایش‌ها موجب معرفی چهره های فرهیخته و برند سازی بیشتر در مباحث مختلف می شود.

وی با قدردانی از عملکرد مدیر جدید ارشاد گیلان پیرامون راه اندازی تالار مرکزی رشت تصریح کرد: تالار مرکزی آبروی رشت است و با بهره مندی از ظرفیت اصحاب رسانه که به نوعی با ارشاد گیلان مستقیما در ارتباط هستند می توانیم از این پتانسیل به منظور انجام برنامه های بزرگ استفاده شود.