رشت-هویت گیلان:سرپرست بهزیستی گیلان گفت:سبک زندگی سالم برگرفته از یک خانواده سالم است.

به گزارش هویت گیلان ؛ مناسبت هفته ملی جمعیت با حضور سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست ، معاونین و سایر کارشناسان بهزیستی گیلان ،به همت حوزه های فرهنگی و اموربانوان بهزیستی استان نشست تخصصی با عنوان ٬می خواهم زنده بمانم٬ با محوریت سبک زندگی ایرانی اسلامی و فرزندآوری و اصلاح تغذیه برگزار شد.

براساس این گزارش، دکتر ساجده قادری مدرس و مشاور مزاج شناسی ، به آموزش نکات تخصصی و کاربردی با هدف رویکرد به زندگی ایرانی اسلامی برای بانوان شاغل در ستاد بهزیستی گیلان و شهرستان ها پرداخت و توصیه های لازم در جهت تحکیم بنیان خانواده ، اصلاح تغذیه ، فرزندآوری را یاداور شد.

در ادامه سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست بهزیستی گیلان طی سخنانی با بیان اینکه اهمیت استحکام خانواده از اولویت های زندگی سالم است افزود: امروزه خانواده نقش اساسی و تعیین کننده در موفقیت فرزندان دارد و سبک زندگی سالم برگرفته از یک خانواده سالم است و این امر قطعا با رعایت نکات و آموزه های فرهنگی و اخلاقی به دست می آید و می توان این آموزه ها را از مسیر درست و تخصصی با استفاده از تجربیات کارشناسان فرهنگی به فرزندان آموزش داد.

در بخش پایانی این همایش سرپرست بهزیستی گیلان ازهمکاران دارای سه فرزند و بیشتر با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی ، تقدیر کرد.

گفتنی است از بیست و چهارم لغایت سی ام اردیبهشت ماه ، بعنوان ٬هفته ملی جمعیت٬ نامگذاری شده است.