رشت-هویت گیلان:مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان به مناسبت " روزجهانی کار و کارگر" پیام تبریکی صادر کرده است.

به گزارش هویت گیلان نقل از روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، در پیام بهمن داراب زاده آمده است:

زندگی امروزی بطور تمام و کمال وابسته به انرژی برق است. امروز، بزرگترین و حتی کوچک ترین و جزئی ترین فعالیت ها هم وابسته به برق است و بدون برق، شاید شاهد توقف تمامی فعالیت ها و امور باشیم. با قطع برق، در انجام فعالیت های روزمره با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد و بی تردید بدون این نعمت الهی زندگی بس دشوار و پیچیده خواهد بود.

بطور حتم این مهم با دستان توانا و زحمتکش کارگران میهن عزیزمان فراهم می شود و به یقین کارگران عزیز بازوان توانمند صنعت برق کشور می باشند. به پیروی از پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد(ص) دستان مبارک کارگران را می بوسیم و به آنان افتخار می کنیم.

کارگران به عنوان یک قشر زحمتکش و پرتلاش، ستون فقرات جامعه و ستون توسعه کشور و نماد نوآوری، سازندگی، توسعه و تعالی کشور عزیز مان ایران است.

آنانی که چرخهای صنعت کشور را با تلاش جهادگونه پرشتاب تر از گذشته به گردش در می آورند و مسیر بالندگی ایران اسلامی را هموار می سازند.

بر این باوریم که صنعت برق کشور و شکوفایی آن مرهون تلاش جهاد گونه و خستگی ناپذیر و همت کارگران عزیز و خدوم این صنعت می باشد.

خرسندیم که در کنار کارگران عزیز خانواده بزرگ صنعت برق کشور، خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید داریم و در سایه همدلی و هم افزایی، همراه سایر عوامل، در حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می داریم.

به پاس همراهی، صبوری و تلاش خستگی ناپذیر کارگران صنعت برق گیلان ” روزجهانی کار و کارگر” را محضر کارگران سختکوش و خانواده ارجمندشان تبریک و تهینت عرض نموده و از باریتعالی سلامتی، موفقیت وسربلندی آنان را آرزومندم.

بهمن داراب زاده
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان