رشت-هویت گیلان:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با خانواده شهیدان یعقوبی گفت: کار جهادی و خدمت شبانه روزی از اصول اولیه مدیران بنیاد است.

به گزارش هویت گیلان نقل از ایثار گیلان ؛ محمدرضا داوطلب با حضور در منزل خانواده شهیدان حسین و محمدحسن یعقوبی با پدر این دو شهید بزرگوار دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ضمن عرض تسلیت فرارسیدن شبهای قدر با بیان اینکه ایثار و عشق به میهن اسلامی والدین شهدا الگویی بی بدیل برای همه آحاد جامعه است گفت: پدران و مادران شهدا عزیزترین داشته خود را در راه حفظ انقلاب اسلامی فدا کردند و این ایثار با هیچ میزانی قابل اندازه گیری نیست و تنها خداوند از عهده جبران آن برمی آید.

وی شهدا و والدین آنها را مریدان واقعی مکتب امام حسین(ع) دانست و افزود: تنها فرهنگ ایثار و شهادت است که چنین تاثیر شگرفی در جامعه می گذارد و باعث تجلی حماسه ای بزرگ به نام دفاع مقدس می شود که تمام جهان را مبهوت خود کرد.

داوطلب در ادامه به هدف تاسیس بنیاد شهید که همان رسیدگی به امور جامعه ایثارگری است اشاره و تصریح کرد: خدمت و تکریم این عزیزان نشانی زرین در کارنامه اعمال خادمینشان می درخشد.

وی توجه ویژه دولت به حوزه ایثارگران را مایه دلگرمی خادمین جامعه ایثارگری عنوان و اذعان کرد: کار جهادی و خدمت شبانه روزی از اصول اولیه تمامی مدیران بنیاد است و امیدواریم در این امتحان الهی سربلند باشیم.

داوطلب رسیدگی و پیگیری امور خانواده های شاهد و ایثارگر را واجب بر هر موضوعی دانست و افزود: تلاش کارکنان و مجموعه خادمین به جامعه ایثارگری بر اینست که مسائل و موانع احتمالی در راه خدمت رسانی را پیش بینی و در جهت رفع آن تلاش کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه با خانواده شهید حسین اسدی نیز حضور یافت و با آنها دیدار کرد.

همچنین مجموعه مدیران بنیاد شهید استان گیلان امروز در قالب ۱۰ گروه با ۳۰ خانواده شاهد و ایثارگر دیدار کردند.