رشت-هویت گیلان:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت:تمامی تلاش مجموعه صنعت برق کشور درراستای گذر از پیک بار تابستان سالجاری و همچنین تداوم تامین برق پایدار برای سال های آتی بصورت مستمر و همیشگی است.

به گزارش هویت گیلان ؛نشست صمیمانه ابراهیم نجفی نماینده مردم شریف شهرستان آستانه اشرفیه با محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان به میزبانی این شرکت صورت پذیرفت.

در این نشست نجفی اظهار داشت : جهت تخصیص اعتبارات لازم برای ترمیم شبکه های فرسوده برق باید تلاش جمعی ، در کل استان صورت پذیرد و نقش شرکت توزیع برق استان در این زمینه بسیار پررنگ می باشد.

وی افزود: نیروهای خدوم شرکت توزیع برق گیلان در تمامی شهرهای استان تحت هر شرایطی همیشه آماده خدمت رسانی به هم استانی های خود هستند و این موضوع شایسته تقدیر است.

در ادامه مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تشکر از همکاری شایسته نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمامی تلاش مجموعه صنعت برق کشور درراستای گذر از پیک بار تابستان سالجاری و همچنین تداوم تامین برق پایدار برای سال های آتی بصورت مستمر و همیشگی است.

وی افزود: بمنظور جلوگیری از تلفات برق در شبکه توزیع، بازسازی و استاندارد کردن شبکه های آسیب دیده و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده و جایگزینی آنها با کابل خودنگهدار از اولویتهای بسیار مهم این شرکت در سال جاری می باشد و با پیگیری لازم انشااله پس از تامین اعتبار از سوی شرکت توانیر و منابع استانی اجرای آنها در دستور کار شرکت قرار می گیرد .