رشت-هویت گیلان:تیمور پورحیدری گفت: از تمام همت و تجاربم برای اصلاح امور و حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال بکار خواهم بست و حتماً در این مسیر از ظرفیت عظیم نمایندگان فهیم استان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش هویت گیلان به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان؛ تیمور پورحیدری در دیدار نوروزی با نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هدف و برنامه های سازمان در راستای تحول در حوزه تولید و تجارت در راستای منویات مقام معظم رهبری منطبق با اهداف شعار سال می باشد.

مدیرکل صمت گیلان با قدردانی از همراهی و رویکرد مثبت نماینده رشت، عنوان کرد: تمام همت و تجاربم را برای اصلاح امور و حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال بکار خواهم بست و حتماً در این مسیر از ظرفیت عظیم نمایندگان فهیم استان استفاده خواهیم کرد.

اعتماد سازی لازمه تحول در جامعه است

علی آقازاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز این در دیدار گفت: تجارب و بومی بودن شما؛ فرصتی برای استان است ولی ماموریت های شما پیچیدگی خاص خودش را دارد لذا باید اقدامات و فعالیت های جدی تری برای مهار گرانی و احیاء واحدهای راکد صورت پذیرد.

وی افزود: اقداماتی که در این دولت برای رفع موانع و مشکلات تولید در پیش گرفته شده است شتاب مناسبی است که امید را در مردم زنده کرده است و به عملکرد دولت در این مدت اعتماد خوبی پیدا کرده اند.

نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود نقص هایی در بعضی از ادارات تاکید کرد: این ضعف ها در شان مردم شریف استان نیست،البته مردم انتظار معجزه ندارند ولی می توان با همت و جدیت در کار از بروز ضعف و نقصان پیشگیری کرد.

آقازاده جلوگیری از بروز اتفاقاتی همانند وضعیت موجود کارخانه پوشش و رشت الکتریک را توصیه نمود و گفت: نسبت به رفع وضعیت هم اکنون صنعت نوغانداری و صنعت ابریشم که نیمه جانی از او باقی مانده است باید کوشا باشیم و این صنعت را احیا کنیم تا دچار انقراض نشود که در غیر این صورت باید جوابگوی خدا و مردم باشیم.

سردار علی آقازاده در پایان گفت: عملکرد حوزه های مختلف صنعت در سال‌های اخیر چندان خوب نبوده و باید اعتماد از دست رفته با کار و تلاش مضاعف احیاء شود، تا به یاری خدا با احیای اعتماد در بین مردم، لازمه تحول اقتصادی پویا و افزایش سطح معیشت مردم فراهم گردد.