رشت-هویت گیلان:روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان طی اطلاعیه ای از انجام سیستمی و متمرکز پرداخت مستمری ها بدون هیچگونه وقفه ، بر اساس جدول زمانبندی در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد .

به گزارش هویت گیلان ؛بدنبال تماس های تلفنی و دغدغه برخی از بازنشستگان و مستمری بگیران بابت چگونگی پرداخت مستمری ها در ایام تعطیلات ادارات و بانکها در روزهای آتی ، روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از تداوم واریز مستمری ها بر اساس برنامه و جدول زمانبندی اعلام شده بدون هیچگونه وقفه خبر داد .

 

در این اطلاعیه با اشاره به پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته مبادی ستادی و با عنایت به اینکه تمامی پرداختهای مستمری ها بصورت سیستماتیک و متمرکز انجام می پذیرد ، تاکید گردید این امر در روزهای آتی که همزمان با تعطیلات ناشی از مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود بدون وقفه ادامه می یابد .

 

خاطر نشان میسازد پرداخت حقوق مردادماه بازنشستگان و سایر گروههای مستمری بگیر از بیستم این ماه آغاز گردیده و فرایند آن همانند گذشته تا آخر ماه مطابق جدول زمانبندی ادامه خواهد داشت .