رشت-هویت گیلان:مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در آستانه 25 ذی الحجه (( روز خانواده و تکریم بازنشستگان )) با صدور پیامی این مناسبت را تبریک گفت .

به گزارش هویت گیلان نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان در این پیام آمده است :

 

خانواده اصلی ترین نهاد هر جامعه و از ارکان بنیادین در اشاعه فرهنگ ، اخلاق و رویکردهای آموزشی تربیتی قلمداد گردیده و در نگاه دینی اعتقادی نیز از جایگاهی ویژه برخوردار است که بمنزله کانونی برای آرامش و دستیابی به کمال تلقی میگردد و بازنشستگان و پیشکسوتان بعنوان گنجینه های خرد و تجربه مایه خیر و برکت در هر خانواده و جامعه اند که کرامت و منزلت آنها سبب رشد و تعالی بیشتر و نمادی از شخصیت و الگوهای رفتاری مردمان هر سرزمین میباشد .

 

در این میان سازمان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین خانواده کشور با عائله ای ۴۵ میلیون نفری است که تنوع اقشار مختلف در جامعه هدف آن در گروههای گوناگون از بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران کم نظیر میباشد .

 

لذا در آستانه ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان با پاسداشت قداست و گستردگی این مفاهیم ارزشمند ، این روز را به تمامی هم میهنان بویژه اعضای خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی تبریک عرض نموده و از یزدان پاک برای همگی سلامتی و شادکامی و عاقبت بخیری آرزومندم .