رشت-هویت گیلان:فرمانده انتظامی رشت گفت:در راستای اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اين شهرستان 46 سارق دستگیر و 70 فقره سرقت کشف شد.

به گزارش هویت گیلان؛سرهنگ محمود حافظی در گفت‌وگو یی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف انتظامی مقابله با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت مبارزه با سرقت، برخورد با معتادان متجاهر و هنجارشکنان به مدت ۴ روز در شهرستان رشت اجرا شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان رشت به دستگیری ۹ خرده فروش موادمخدر و معرفی آنها به مرجع قضائی در اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: ۹۸ معتاد متجاهر جمع‌آوری و ۲۲۷ گرم انواع مواد مخدر از آنها کشف و به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

این مقام انتظامی از دستگیری ۵۶ سارق و کشف ۸۵ فقره سرقت در این طرح خبر داد و اذعان داشت: یک دستگاه خودرو سرقتی و ۴ دستگاه موتورسیکلت نیز در این طرح کشف شد.

 

سرهنگ حافظی تصریح کرد: برابر هماهنگی به عمل آمده با مرجع قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان، ۷۳ دستگاه خودرو متخلف به علت نداشتن مدارک، آلودگی صوتی و هنجارشکنی توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

 

وی در پایان از تشدید و استمرار اینگونه طرح و برنامه‌های کنترلی پلیس در آینده خبر داد و گفت: مقابل هرگونه فعالیت و اقدام خارج از شبکه قانون با اقتدار خواهیم ایستاد.