رشت-هویت گیلان:رئیس پليس مبارزه با موادمخدر استان از انهدام باند 5 نفره خانوادگی قاچاق موادمخدر در شهرستان رشت خبر داد و گفت: بیش از 16 كيلوگرم هروئین و شيشه در بازرسي از خودرو و منزل اين افراد كشف شد.

به گزارش هویت گیلان ؛سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه بدون شک اعتیاد و موادمخدر به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی فراگیر، تمام ساختارهای اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه را دچار آسیب می‌کند،گفت: پیشگیری از مصرف موادمخدر موضوعی است که باید دغدغه همه مسؤولان و دست‌اندرکاران حوزه آسیب‌های اجتماعی باشد.

 

وی با اشاره به دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان و بررسی موضوع توسط پلیس افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان با بیان اینکه با اقدامات همه جانبه، حین کنترل و پایش محورهای مواصلاتی، خودرو تاکسی سمند حامل موامخدر شناسایی و در شهرستان رشت متوقف شد افزود: در بازرسی از این خودرو، ۵ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و ۹ کیلو و ۹۹۰ گرم شیشه کشف شد.

 

این مقام انتظامی از دستگیری ۵ متهم این پرونده خبر داد و اذعان داشت : پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل قاچاقچیان، ۹۱۰ گرم شیشه و ۳۰ گرم هروئین کشف شد.

 

سرهنگ احمد‌پور تصریح کرد: متهمان که اعضای یک خانواده بودند پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.