رشت-هویت گیلان:همزمان با 25 ذی الحجه (( روز خانواده و تکریم بازنشستگان )) از چهره های موفق و برتر مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان تجلیل خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، به رسم سنوات گذشته و با هدف پاسداشت مقام و منزلت بازنشستگان و سایر گروههای مستمری بگیر در این قشر از جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی ، انتخاب چهره های موفق و برتر این حوزه بر اساس شاخص ها و مولفه های تعیین شده در دستور کار قرار گرفت .

 

براین اساس علاقمندان میتوانند جهت دریافت فرم های این فراخوان به شعب و کانون های بازنشستگی مراجعه و نسبت به تکمیل و ارائه مستندات مربوطه اقدام نمایند .

 

شاخص هایی همچون موفقیت های تحصیلی ، هنری ، علمی و ورزشی از سوی مستمری بگیر یا فرزندان وی ، میزان دوره بیمه پردازی ، فعالیتهای اجتماعی و کارآفرینی ، ادامه تحصیل ، خلق آثار هنری و علمی و … از مهمترین مولفه های انتخاب چهره های برتر در این فراخوان میباشند .

 

این فراخوان در سه گروه بازنشستگان ، ازکارافتادگان و همسران بازمانده انجام خواهد شد .

 

شایان ذکر است تامین اجتماعی استان گیلان این افتخار را داشته است که طی سالیان اخیر بسیاری از معرفی شدگان آن در زمره چهره های برتر ملی و کشوری برگزیده و تجلیل شده اند .