رشت-هویت گیلان:مدیر مخابرات منطقه گیلان از احداث سایت جدید تلفن همراه به منظور ارایه خدمات با کیفیت تر در روستای حلیمه جان رودبار خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ؛ دکل مخابراتی اینترنت همراه اول روستای حلیمه جان با حضور کارشناسان اداره کل مخابرات استان و شهرستان رودبار نصب شد.

 

عضو شورای اسلامی و دهیاری روستای حلیمه جان با ارسال پیام تشکر از مجموعه مخابرات منطقه گیلان ، گفت : ازطرف اهالی روستای حلیمه جان از مدیر یت مخابرات منطقه و رئیس اداره مخابرات شهرستان رودبار و پرسنل زحمتکش تقدیر وتشکر دارم . وی در ادامه عنوان کرد : با راه اندازی این دکل مخابراتی ، دانش آموزان این دهستان که درحال حاضر به خاطر بیماری کرونا ازطریق فضای مجازی و سامانه شاد ادامه تحصیل می دهند می توانند به درس و تحصیل خود ادامه دهند.

 

علیرضا پارسائی مدیریت مخابرات منطقه گیلان، با اشاره به اینکه این منطقه به لحاظ گردشگری یکی از محدوده های دارای اهمیت شهرستان رودبار محسوب می‌شود ؛ اظهار کرد : احداث سایت جدید تلفن همراه یکی از برنامه های دارای اولویت منطقه بر اساس استراتژی‌های تعیین شده است.

 

وی با اشاره به این مطلب که برای احداث یک سایت تلفن همراه باید عملیات تملک زمین، حفاری، فونداسیون، نصب و راه اندازی دکل و تجهیزات لازم ، انجام شود خاطر نشان ساخت: بر روی این سایت تکنولوژی‌های ۳G و نصب و راه اندازی شده است که امکان دسترسی سریع مشتریان به اینترنت همراه و خدمات متنوع آن را فراهم آورده است.

 

پارسائی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین محلی و همراهی اهالی روستای حلیمه جان افزود : همکاری و تعامل مردم فهیم این منطقه ، سرعت بخشیدن در انجام پروژه فوق و ارایه خدمات تلفن همراه را به دنبال داشته است .