رشت-هویت گیلان:مهندس فتح اللهی در دیدار با مدیر کل استاندارد گیلان، افزود: در راستای صیانت از حقوق شهروندان، اجرای طرح نظارت بر بازار و کشف کالاهای غیر استاندارد در ایام سخت کرونایی ضروری می باشد.

به گزارش پایگاه خبری هویت گیلان نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت صبح امروز در دیدار با مدیرکل استاندارد گیلان، خاطر نشان کرد همه انسانها ذاتا طالب سلامتی هستند و مایلند ایمن زندگی کنند، در دنیای کنونی این وظیفه بر عهده سازمان ملی استاندارد ایران است و هرگونه همکاری از سوی فرمانداری برای توسعه استاندارد سازی در شهرستان انجام خواهد شد.

فرماندار رشت در ادامه خواستار تبیین سازی نقش استاندارد در سلامت کالاهای مصرفی شد و گفت: در این راستا نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت مردم هستیم که این مهم با کمک صدا و سیما و رسانه های مختلف امکان پذیر است.

داریوش اشکانی پور مدیر کل استانداردگیلان نیز در این دیدار با تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای مجموعه فرمانداری در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، افزود: بررسی و پیگیری شکایات مردمی در اولویت کاری استاندارد است و مردم در صورت وجود مشکل در کالای مشمول استاندارد می توانند از روش تماس با شماره ۱۵۱۷ شکایت خود را مطرح کند.